2022-01-30 09:00:3730 stycznia 2022r. | Zgoda Ruda Śląska | 33 - 31 | Kusy Szczecin | 09:00:37g.09:00 | Brak danych |
2022-01-28 15:00:0228 stycznia 2022r. | Pogoń 1945 Zabrze | 33 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:02g.15:00 | Brak danych |
2022-01-16 10:00:3416 stycznia 2022r. | Arka Gdynia | 24 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | 10:00:34g.10:00 | Brak danych |
2022-01-15 10:00:0915 stycznia 2022r. | Zgoda Ruda Śląska | 43 - 18 | KPR Białystok | 10:00:09g.10:00 | Brak danych |
2022-01-14 17:30:2914 stycznia 2022r. | ChKS Łódź | 22 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:29g.17:30 | Brak danych |
2021-12-05 16:30:415 grudnia 2021r. | KS Bystra | 21 - 36 | Zgoda Ruda Śląska | 16:30:41g.16:30 | Brak danych |
2021-10-26 15:30:4126 października 2021r. | Sośnica Gliwice | 20 - 31 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:41g.15:30 | Brak danych |
2021-10-15 17:15:1715 października 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 33 - 19 | AH Ruch Chorzów | 17:15:17g.17:15 | Brak danych |
2021-02-19 15:00:0019 lutego 2021r. | Sośnica II Gliwice | 25 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2021-01-23 12:00:0023 stycznia 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 21 | Pogoń 1945 Zabrze | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2021-01-18 16:00:0018 stycznia 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 42 - 16 | MOSM Tychy | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2021-01-15 17:30:0015 stycznia 2021r. | Start Michałkowice | 22 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:00g.17:30 | Brak danych |
2021-01-11 17:30:0011 stycznia 2021r. | UKS MOSM Bytom (M.) | 11 - 41 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:00g.17:30 | Brak danych |
2020-12-14 16:00:0014 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 15 | MTS II Żory (M.) | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-12-11 00:00:0011 grudnia 2020r. | MKS Ustroń | 25 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2020-12-07 16:45:007 grudnia 2020r. | Skałka Świętochłowice | 27 - 33 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:00g.16:45 | Brak danych |
2020-12-05 12:00:005 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 27 | AH Ruch Chorzów | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-30 16:15:0030 listopada 2020r. | KS Bystra | 27 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:00g.16:15 | Brak danych |
2020-11-28 12:00:0028 listopada 2020r. | Skałka Świętochłowice | 27 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-21 12:00:0021 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 46 - 30 | MTS Żory | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-17 15:30:0017 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 22 - 40 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-11-14 12:00:0014 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 32 - 14 | Sośnica II Gliwice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-09 15:00:009 listopada 2020r. | MOSM Tychy | 15 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-11-03 15:30:003 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 25 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-10-31 12:00:0031 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 41 - 21 | Start Michałkowice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-10-29 17:00:0029 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 24 | KS Bystra | 17:00:00Przełożono | Brak danych |
2020-10-26 16:00:0026 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 10 | UKS MOSM Bytom (M.) | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-10-19 15:00:0019 października 2020r. | MTS II Żory (M.) | 21 - 23 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-10-16 15:00:0016 października 2020r. | Sośnica Gliwice | 24 - 17 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-10-14 17:00:0014 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 15 | Skałka Świętochłowice | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2020-10-12 16:00:0012 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 27 | Skałka Świętochłowice | 16:00:00Przełożono | Brak danych |
2020-10-10 12:00:0010 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 13 | MKS Ustroń | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-10-02 15:30:002 października 2020r. | AH Ruch Chorzów | 28 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-09-21 16:00:0021 września 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 39 - 23 | Pogoń 1945 Zabrze | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-09-18 00:00:0018 września 2020r. | MTS Żory | 26 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2019-12-09 18:00:009 grudnia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 45 - 14 | KS Bystra | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-12-02 15:00:002 grudnia 2019r. | MOSM Tychy | 12 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-11-25 18:00:0025 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 30 - 19 | Pogoń 1945 Zabrze | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-11-22 15:30:0022 listopada 2019r. | Sośnica II Gliwice | 11 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2019-10-29 16:20:0029 października 2019r. | KS Bystra | 5 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 16:20:00g.16:20 | Brak danych |
2019-10-28 15:00:0028 października 2019r. | AH Ruch II Chorzów | 12 - 43 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-21 18:00:0021 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 40 - 7 | Start Pietrowice | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-10-14 16:00:0014 października 2019r. | KS Bystra | 13 - 42 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2019-09-30 15:00:0030 września 2019r. | Pogoń 1945 Zabrze | 16 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-09-23 18:00:0023 września 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 46 - 8 | Sośnica II Gliwice | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-04-11 17:00:3211 kwietnia 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 41 - 21 | Start Pietrowice | 17:00:32g.17:00 | Brak danych |
2019-04-02 15:30:372 kwietnia 2019r. | Sośnica II Gliwice | 12 - 28 | Zgoda II Ruda Śl. | 15:30:37g.15:30 | Brak danych |
2019-03-28 17:00:2228 marca 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 56 - 6 | Zagłębie Sosnowiec | 17:00:22g.17:00 | Brak danych |
2019-03-14 17:00:4214 marca 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 36 - 22 | MKS Ustroń | 17:00:42g.17:00 | Brak danych |
2019-03-07 16:00:517 marca 2019r. | KS II Bystra | 14 - 35 | Zgoda II Ruda Śl. | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-02-28 17:00:3928 lutego 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 34 - 8 | Skałka II Świętochłowice | 17:00:39g.17:00 | Brak danych |
2018-12-13 18:15:0813 grudnia 2018r. | Start Pietrowice | 26 - 34 | Zgoda II Ruda Śl. | 18:15:08g.18:15 | Brak danych |
2018-12-06 17:00:426 grudnia 2018r. | Zgoda II Ruda Śl. | 38 - 29 | AH Ruch II Chorzów | 17:00:42g.17:00 | Brak danych |
2018-12-03 15:00:463 grudnia 2018r. | MKS Ustroń | 15 - 38 | Zgoda II Ruda Śl. | 15:00:46g.15:00 | Brak danych |
2018-11-15 17:00:4615 listopada 2018r. | Zgoda II Ruda Śl. | 19 - 19 | Sośnica II Gliwice | 17:00:46g.17:00 | Brak danych |
2018-10-25 17:00:4425 października 2018r. | Zgoda II Ruda Śl. | 16 - 24 | KS II Bystra | 17:00:44g.17:00 | Brak danych |
2018-10-10 17:00:1810 października 2018r. | Skałka II Świętochłowice | 21 - 29 | Zgoda II Ruda Śl. | 17:00:18g.17:00 | Brak danych |
2018-05-19 00:00:5119 maja 2018r. | MKS Ustroń | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 00:00:51g.00:00 | Brak danych |
2018-05-19 00:00:0319 maja 2018r. | SPR Grunwald Ruda Śl. | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 00:00:03g.00:00 | Brak danych |
2018-04-10 15:00:5710 kwietnia 2018r. | MTS Żory | 17 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:57g.15:00 | Brak danych |
2018-03-27 17:00:1727 marca 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 8 | MKS Ustroń | 17:00:17g.17:00 | Brak danych |
2018-03-20 16:45:4120 marca 2018r. | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 3 - 57 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:41g.16:45 | Brak danych |
2018-03-13 17:00:4813 marca 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 16 | SPR Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:48g.17:00 | Brak danych |
2018-03-06 16:15:046 marca 2018r. | KS Bystra | 14 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:04g.16:15 | Brak danych |
2018-02-27 17:00:4427 lutego 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 21 - 16 | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 17:00:44g.17:00 | Brak danych |
2018-02-23 15:30:2023 lutego 2018r. | Start Pietrowice | 5 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:20g.15:30 | Brak danych |
2018-02-17 10:00:1217 lutego 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 15 - 5 | MKS Ustroń | 10:00:12g.10:00 | Brak danych |
2018-02-17 09:00:5917 lutego 2018r. | SPR Grunwald Ruda Śl. | 0 - 16 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 09:00:59g.09:00 | Brak danych |
2017-12-16 11:00:0316 grudnia 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 23 - 7 | MKS Ustroń | 11:00:03g.11:00 | Brak danych |
2017-12-16 09:00:0716 grudnia 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 22 - 2 | SPR Grunwald Ruda Śl. | 09:00:07g.09:00 | Brak danych |
2017-12-05 15:40:175 grudnia 2017r. | Sośnica Gliwice | 10 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 15:40:17g.15:40 | Brak danych |
2017-11-28 17:00:5628 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 19 - 14 | MTS Żory | 17:00:56g.17:00 | Brak danych |
2017-10-24 17:00:5124 października 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 8 | KS Bystra | 17:00:51g.17:00 | Brak danych |
2017-10-17 15:15:2517 października 2017r. | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 13 - 15 | Zgoda Ruda Śląska | 15:15:25g.15:15 | Brak danych |
2017-10-10 17:00:2410 października 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 7 | Start Pietrowice | 17:00:24g.17:00 | Brak danych |